#OTVORENYOBCHOD

8 dôvodov

prečo u nás nakupovať

Široká ponuka tovarov

Náš sortiment je každým dňom pestrejší, bohatší. Vyberáme si dôkladne dodávateľov, ktorých produkty vás nesklamú, pričom dbáme na to, aby sa k vám dostali aj produkty často schované v online priestore.

Vzhľadom k unikátnosti konceptu nášho e-shop-u vám vieme predstaviť produkty organizácii a firiem, ktorých tovar nie je dostupný v online priestore, alebo sa nachádza na úzko špecializovaných stránkach. Našou snahou je integrovať tieto produkty medzi produkty úspešne etablované na trhu.

Len 10% DPH

Áno!

A pre širokú skupinu oprávnených zákazníkov.

I keď problematika 10% DPH, ako nepriamej formy podpory štátu pre registrované sociálne podniky je nová a neprebádaná, i tento náš projekt chce poukázať na nástroje vďaka ktorým môže byť sociálne podnikanie na Slovensku udržateľné.

Férovosť

Ctíme si férovú hospodársku súťaž a sme principiálne voči mechanizmom, ktoré deformujú zdravé podnikateľské prostredie. I keď je zákazník na prvom mieste, tak isto si vážime všetky subjekty, ktorým nie je jedno, ako na Slovensku žijeme a pracujeme. My sme sa vydali cestou pomoci znevýhodneným a zraniteľným medzi nami, preto celý tento e-shop obsluhujú len ľudia pracujúci v registrovanom sociálnom podniku. Vďaka vaším nákupom vieme dávať prácu ľuďom v bezpečnom prostredí a posúvať ich ďalej. Rozvíjať ich vedomosti, zručnosti, kompetencie v progresívnom segmente s veľkým dopytom po nových pracovníkoch, v segmente e-commerce.

Zákaznícka podpora

I keď sú niektoré veci komplikovanejšie, ako by sme chceli, chceme, aby ste vedeli, že:

…vaša spokojnosť je pre nás to najdôležitejšie

…každá vaša objednávka má pre nás najvyššiu prioritu

…vaše názory, postrehy  a požiadavky nás posúvajú vpred

…čo dnes nevieme, zajtra spolu zvládneme

Ako jeden z mála e-shopov na Slovensku, sme tu pre vás 24 hodín/7 dní v týždni aj na telefónnej linke (a to aj na Silvestra…).

Bezpečnosť a záruka

Vo veciach ochrany a spracovania osobných údajov sme nekompromisný.

Uvedomujeme si, aké je dôležité chrániť dáta v online priestore.

Tak ako pri fyzických, tak i pri právnických osobách dodržiavame všetky zákonmi stanovené pravidla

Doprava zadarmo nad 49€

Je to jednoduché, stačí nakúpiť minimálne za 49 EUR a dopravu platíme my.

Spoločenská zodpovednosť

Určite ste už počuli o firmách, ktoré okrem toho, že vyrábajú obľúbené produkty, im okrem zisku záleží aj na dopadoch svojho podnikania. O spoločenskej zodpovednosti sa toho už veľa napísalo a sú na to oveľa kompetentnejšie organizácie, ako my.

My veríme tomu, že naše činy, naše sociálne podnikanie ukáže, akých pozitívnych zmien sme schopný.

Vaše objednávky vybavujú ľudia, ktorí sa napriek nepriaznivým okolnostiam sa postavili svojmu osudu a svojou usilovnosťou a nepoddajnosťou zmenili nielen svoj život, ale pomohli aj nám ostatným.

My v aptet veríme, že jedinou konštantou je zmena – Think Out Of The Box

I3 = iniciatíva - integrácia - inovácia

Chceme, aby sociálne podniky boli sami iniciatívne a mali odvahu a energiu vystúpiť zo zaužívaných a často zdeformovaných modelov fungovania. Chceme, aby sociálne podnikanie bolo dlhodobo udržateľné a produkty sociálnych podnikov boli konkurencieschopné. Preto sa snažíme ich produkty dostať na „regály“ navštevovaného e-shopu, aby sme ich dostali čo najbližšie k Vám.

Čo sa týka integrácie, tak my sa nesnažíme len o integráciu našich zamestnancov do bežného života a na štandardný pracovný trh. My sa usilujeme aj o integráciu registrovaného sociálneho podniku do podnikateľského života na Slovensku. Je to sústavný, nikdy nekončiaci proces zmien – inovácii.